Strefa Dziecka

Galeria
Łóżka parterowe samochód dla chłopca

Łóżka parterowe

Łóżka piętrowe zielony dominik

Łóżka piętrowe

Materac dla dizecka

Materace

ŁÓŻKO - jest podstawowym elementem wyposażenia każdego pokoju dziecięcego. Kupując je warto zwrócić uwagę na parę istotnych rzeczy, tak aby mebel nie tylko cieszył swoim wyglądem, ale był przede wszystkim funkcjonalny i bezpieczny.

W naszej ofercie posiadamy szeroką game  mebli wykonanych z litego drewna - łóżka pojedyncze oraz piętrowe - które posłużą dziecku wiele lat, krawędzie nie mają ostrych kantów, wszystkie  zaokrąglone, malowane ekologicznymi bezpiecznymi dla zdrowia farbami (z atestami).

Nasze łóżka posiadają wiele udogodnień w postaci dodatkowych pojemników służących do przechowywania różnego rodzaju rzeczy.

Zdarza się również, że maluchy musza dzielić ze sobą pokój, wtedy idealnie sprawdzają się łóżka piętrowe z dodatkowymi funkcjami są nie tylko praktyczne, ale również uwielbiane przez dzieci w różnym wieku.

Należy pamiętać, że w łóżku dzieci spędzają wiele czasu - śpią, bawią się, dlatego przede wszystkim musi ono być  solidne i bezpieczne . Nasze łóżka wykonane są z dbałością o najmniejszy szczegół, aby jak najlepiej służyć naszym pociechom.

W NASZYM SKLEPIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO SZEROKA OFERTĘ ŁÓŻEK :) JEŚLI JEDNAK NIE ZNAJDZIECIE NIC ODPOWIEDNIEGO - ZAPYTAJCIE -PODPOWIEMY - PRACUJEMY W NAJWIĘKSZYM ZAGŁĘBIU MEBLOWYM W POLSCE TUTAJ SĄ TWORZONE MEBLE ZNANE NA CAŁYM ŚWIECIE !:)

 

Facebook