Stół OSLO 1 80/80
Wymiary | |
szerokość | 80 |
---|---|
wysokość | 75 |
głębokość | 80 |
nogi - materiał | drewno |
nogi - kolor | wybarwienia drewna |
nogi - ilość | 4 |
blat - kolor | wybarwienia laminatu |
blat | laminat |
Stół OSLO 1 - laminat
Stół wykonany z drewna bukowego, blat oklejony jest trwałą i odporną okleiną laminowaną. Wszystkie krawędzie wykonane są bardzo starannie, elementy stołu wykończone są bejcom oraz lakierem wodnym.
Dzięki zastosowanym elementom stół charakteryzuje się wysoką wytrzymałością.
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ...
WYBARWIENIA DREWNA I LAMINATU (można ze sobą zestawiać laminat+drewno)
Stół dostępny w wybarwieniach drewna:
- biały
- sonoma
Nogi dostępne w kolorach:
- buk naturalny
- biały
- sonoma
Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu. W paczkach znajduje się również wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli.
GWARANTOWANA DOSTAWA 3 -14 DNI- o dostawie informujemy kilka dni wcześniej podając również przybliżoną godzinę dostawy ! Dowozimy meble od poniedziałku do soboty w godzinach od 06:00 do 23:00, informujemy wcześniej o planowanej dostawie ( przedział czasowy 3 godzinny )
Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do mieszkania. Tylko po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub e-mailowym kierowca może pomóc wnieść meble. Kierowca dzwoni indywidualnie do każdego klienta również 30 minut przed przyjazdem.