Płatność i dostawa

Dostawa

Twoje meble możemy dostarczyć Ci naszym bezpiecznym transportem, poprzez sprawdzone firmy przewozowe  ,wysłać kurierem lub możesz je odebrać w naszym magazynie. Wyboru dokonasz podczas składania zamówienia.

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu.

W paczkach znajduje się również wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli.


GWARANTOWANA DOSTAWA 3 -21 DNI- o dostawie informujemy kilka dni wcześniej podając również przybliżoną godzinę dostawy !
Dowozimy meble od poniedziałku do soboty w godzinach od 06:00 do 23:00, informujemy wcześniej o planowanej dostawie ( przedział czasowy 3 godzinny )

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do mieszkania. Tylko po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub e-mailowym kierowca może pomóc wnieść meble. Kierowca dzwoni indywidualnie do każdego klienta również 30 minut przed przyjazdem.

Ceny wahają się od 20 zł do 369 zł w zależności od wagi i ilości zamówionych mebli. 

 

 Pamiętaj, aby przy odbiorze sprawdzić wszystkie paczki. W przypadku uszkodzeń spisz z kurierem protokół szkody, który jest podstawą reklamacji (nie dotyczy naszego transportu).

Dopilnuj, aby na protokole znalazły się wszystkie informacje zgodnie z rzeczywistością.

 
Odbiór własny

Odbiór własny jest bezpłatny. Poinformujemy Cię, gdy tylko Twoje zamówienie zostanie skompletowane w naszym magazynie.

 MASZ PYTANIA PYTAJ - ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI  ...... biuro@gkmeble24.pl .......608 125 050

Facebook