Narożniki

NAROŻNIK  do salonu - jaki wybrać ?

Wyposażenie salonu niesie wiele wyzwań, nie dość, że powinna cechować go funkcjonalność, to dobrze gdyby meble oddawały charakter miejsca i budowały komfortową atmosferę.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką game narożników o wielu funkcjach i stylach.

- narożnik z funkcją spania - to dobre rozwiązanie, kiedy chcemy mieć w domu zapasowe łóżko. Takie narożniki występują w różnych kształtach (L ,U). Dostępne modele mają liczne pojemniki na pościel, szuflady, schowki, które mogą mieć wiele zastosowań.

-zestawy modułowe narożników - to meble, które można samemu zaprojektować i dopasować do swojego salonu, pokoju dużego lub małego.

Wszystkie nasze modele są wytrzymałe, wykonane z dobrej jakości materiałów. Cechują się ciekawym, stylowym lub nowoczesnym stylem, ciekawą kolorystyką. Solidna konstrukcja sprawi, że będą służyć długie lata. Materiały z których jest wykonana tapicerka występują w szerokiej gamie kolorów oraz są łatwe do utrzymania w czystości.

 

ZAPRASZAMY DO SKLEPU !!

W NASZYM SKLEPIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO SZEROKA OFERTĘ  MEBLI TAPICEROWANYCH :) JEŚLI JEDNAK NIE ZNAJDZIECIE NIC ODPOWIEDNIEGO - ZAPYTAJCIE -PODPOWIEMY - PRACUJEMY W NAJWIĘKSZYM ZAGŁĘBIU MEBLOWYM W POLSCE TUTAJ SĄ TWORZONE MEBLE ZNANE NA CAŁYM ŚWIECIE !:

Facebook