Materace

Galeria
Materac bonellowy Siena z kokosem

Materace Bonellowe

Materace Lateksowe

Materace Lateksowe

Materace Multipoketowe

Materace Multipoketowe

Materace Piankowe

Materace Piankowe

Materace Poketowe 12cm Bolonia

Materace Poketowe 12cm

Materace Poketowe 18cm forte max z kokosem

Materace Poketowe 18cm

Materace nawierzchniowe visco

Materace nawierzchniowe

Poduszki

 

WYBÓR odpowiedniego materaca do spania nie jest rzeczą prostą . Musimy pamiętać , ze w łóżku spędzamy trzydzieści procent swojego życia a komfort snu przełoży się na nasze zdowie i dobre samopoczucie . Dobrze dobrany materac w znacznym stopniu wpływa na komfort naszego wypoczynku . Jego twardość powinna być odpowiednio dopasowana do wagi użytkownika . Polecamy zapoznanie sie ze szczegołami oferty , wskład której wchodzą materace piankowe , bonellowe , multipocetowe , lateksowe dla dorosłych oraz dzieci .

Materace bonnellowe 

Materace spręynowe cieszą się dużą popularnością i łączą w sobie funkcjonalność oraz najniższą cenę. Materace bonnellowe są dość twarde, dlatego nadają się dla osób o masie powyżej 60 kg. Ich dużą zaletą jest także wysoka żywotność – dobrze dobrany materac bonnellowy będzie rozwiązaniem na długie lata.

Materace lateksowe

Lateksowe materace przeważnie są tworzone z syntetycznego kauczuku.  Zapewniają bardzo dobre dopasowanie do krzywizn anatomicznych ciała i są produktami o wysokim komforcie użytkowym. Posiadają różne stopnie twardości, dzięki czemu nadają się dla osób o różnej wadze. Materac lateksowy nie przyciąga kurzu i jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. 

Materace piankowe

Są one coraz bardziej popularne, wygodne i stosunkowo niedrogie. Materace piankowe łączą te wszystkie zalety w jednym. Z uwagi na brak sprężyn materac piankowy jest idealny dla osób z problemami z kręgosłupem

Materace kieszeniowe

Kieszeniowe materace nieco przypominają tradycyjne produkty bonnellowe, jednak są znacznie bardziej funkcjonalne. Każda ze sprężyn materaca znajduje się w oddzielnej, materiałowej kieszeni i pracuje niezależnie od pozostałych. Dzięki temu materac nie podlega silnemu zjawisku falowania, a jednocześnie jest bardzo wygodny. Twardość tego materaca zależy od typu obłożenia. Przeważnie jest to kokos (materac twardy) bądź pianka poliuretanowa (materac miękki). Warto pamiętać, że materace kieszeniowe odznaczają się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Są nieco droższe od produktów bonnellowych, jednak zapewniają znacznie większy komfort użytkowy. 

Materace termoelastyczne

Materace termoelstyczne są bardzo dobre jakościowo i zapewniają wysoki komfort snu. Składają się z pianki termo elastycznej, która optymalnie dopasowuje się do sylwetki naszego ciała i umożliwia efektywną regeneracje całego organizmu. Tego typu konstrukcje są szczególnie polecane dla osób, które mają problemy z krążeniem. Produkt likwiduje problem nacisku na tętnice biodrową – a tym samym ułatwia krążenie w dolnej partii ciała. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU - NASI KONSULTANCI ODPOWIEDZĄ NA WSZYSTKIE PYTANIA !!! :0

Facebook