Materace

Oferta materacy jest bardzo szeroka. Dzielą się ze względu na materiał, z którego zostały wykonane, rodzaj wypełnienia, są także materace dla alergików. Bez względu na to, który materac kupicie, zwróćcie uwagę czy posiada on wymagane atesty. Najczęściej wybierane przez polskich rodziców są trzy rodzaje materacy:

OFERUJEMY całą serie  stworzoną specjalnie dla najmłodszych użytkowników. Seria produktów najwyższej jakości, bezpiecznych dla dzieci, a przy tym zapewniających wygodę i komfort snu. Zdejmowane pokrowce pomagają dbać o higienę. 

Materace piankowe: dzielą się na materace wykonane z pianki poliuretanowej oraz z pianki termoleastycznej. Ta ostatnia charakteryzuje się wysoką elastycznością i dopasowuje się do kształtu ciała dziecka pod wpływem temperatury malucha.

Materace lateksowe: są dosyć drogie. Również charakteryzują się wysoką elastycznością i bardzo dobrą gęstością, a dodatkowo są antybakteryjne. Nie zatrzymują wilgoci i zaliczają się do grona materacy „oddychających”. Materace wykonane z naturalnego lateksu moją uczulać.

Materace kokosowe: w ostatnich latach robią furorę w Polsce. Są one jednak dosyć twarde, z tego względu nie są polecane przez specjalistów dla noworodków i niemowlaków. Również są antybakteryjne oraz antyalergiczne. Często występują w konfiguracji piankowo-kokosowej. Jedna strona materaca jest wykonana z pianki i jest dedykowana dla całkiem małych dzieci, strona kokosowa natomiast przeznaczona jest dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siadać.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta w razie pytań zapraszamy do kontaktu odpowiemy na wszystkie Państwa pytania :)

Facebook